Kontakter i UngOdense

 

Ledelse

 

Ungdomsskoleleder 

Carsten Djursaa

E-mail: cdj@odense.dk 

Mobil: 24 25 64 30 

 

Dagundervisning

Leder: Kristina Munk

E-mail: kmu@odense.dk 

Mobil: 29 63 10 16

 

Fritid og Læring - Nord

Leder: Damir Balalic

E-mail: dab@odense.dk 

Mobil: 40 27 30 32

 

Fritid og Læring - Syd

Leder: Nina Fredensborg Øhlenschlæger

E-mail: nf@odense.dk 

Mobil: 29 63 10 26

 

Fritid og Læring - Vest

Leder: Connie Winther

E-mail: cwp@odense.dk 

Mobil: 29 46 43 72

 

Sekretariat  

Leder: Ali Vural

E-mail: avu@odense.dk 

Mobil: 23 20 05 86

 

 

Sekretariat

 

Anja Christina Lund

E-mail: aclu@odense.dk 

Telefon: 63 75 23 57     

 

Camilla Nøttrup

E-mail: camn@odense.dk 

Telefon: 63 75 30 45   

 

Charlotte Ross Larsen

E-mail: chrla@odense.dk 

Telefon: 63 75 57 61 

 

Charlotte Søgaard Lindgaard

E-mail: csla@odense.dk 

Telefon: 63 75 30 44

 

Mia Kragelund Jacobsen

E-mail: mkja@odense.dk 

Telefon: 63 75 57 58      

 

Rikke Lund Løkkegaard

E-mail: rlh@odense.dk 

Telefon: 63 75 57 59 

 

Teknisk serviceleder på Niels Bohrs Allé 210: 

Brian Trier Østergaard

E-mail: btri@odense.dk 

Telefon: 51 16 77 78

 

ProjektTeam

Mikkel Ussing Christensen

E-mail: musch@odense.dk

Telefon: 2480 2398

 

Marie Lodberg

E-mail: mbg@odense.dk 

Telefon: 2928 1368

 

Camilla Rasmussen 

E-mail: camr@odense.dk

Telefon: 2399 6631

 

 

 

Oversigt over adresser

 

UngOdense, hovedadministration

Niels Bohrs Allé 210 - 5220 Odense SØ - 63 75 77 77

Kontakt: Carsten Djursaa - cdj@odense.dk - 24 25 64 30

 

10 Syd

Niels Bohrs Allé 210 - 5220 Odense SØ

Kontakt: Kristina Munk - kmu@odense.dk - 29 63 10 16

 

10. Bellinge og Odinskolen

Sædekildegårdsvej 4B - 5250 Odense SV

Kontakt: Bo Rotbøll - bopro@odense.dk  - 40 48 60 00

 

10. klasse i Huset

Herluf Trolles Vej 138 - 5220 Odense SØ

Kontakt: Kristina Munk - kmu@odense.dk  - 29 63 10 16

 

Alléskolen

Niels Bohrs Allé 210 - 5220 Odense SØ 

Kontakt: Sine Kelly -sikel@odense.dk - 20 41 75 73

  

Camp 10 

Nørregade 60 - 5000 Odense C 

Kontakt: Bo Rotbøll - bopro@odense.dk  - 40 48 60 00

 

Dagskolen

Danmarksgade 10D - 5000 Odense C 

Kontakt: Jørgen Nielsen - joen@odense.dk  - 40 45 55 17

 

Hollufgårdsskolen

Hollufgårdsvej 187 - 5220 Odense SØ

Kontakt: Sine Kelly - sikel@odense.dk  - 26 18 61 88

 

Blangstedgårdskolen 1 og 2

Blangstedgårds Allé 93 - 5220 Odense SØ

Kontakt: Kristina Munk - kmu@odense.dk  - 29 63 10 16

 

Humlepigerne

Vollsmose Allé 20 - 5240 Odense NØ

Kontakt: Jørgen Nielsen - joen@odense.dk  - 40 45 55 17

 

Hus 88

Blangstedgårds Allé 93 - 5220 Odense SØ

Kontakt: Nina Øhlenschlæger - nf@odense.dk  - 29 63 10 26

 

Job 10

Niels Bohrs Allé 210 - 5220 Odense SØ

Kontakt: Kristina Munk - kmu@odense.dk  - 29 63 10 16

 

Sprogundervisning og Kombinerede forløb (20/20)

Kontakt: Jørgen Nielsen - joen@odense.dk  - 40 45 55 17

 

Kunststationen

Skovalléen 32 - 5250 Odense SV

Kontakt: Nazim Gürkan - nazg@odense.dk  - 24 85 62 85

 

Laden

Mindelundsvej 39 - 5240 Odense NØ

Kontakt: Peter Albrektsen - paal@odense.dk  - 24 45 60 40

 

Odense Street House

Grønløkkevej 8B - 5000 Odense C

Kontakt: Mike Patterson - midp@odense.dk - 29 44 33 41

 

OKM (Odense Kommunale Motorklub)

Windelsvej 145 - 5000 Odense C

Kontakt: Michael Krassel - mikra@odense.dk  - 21 78 52 02

 

Banen

Søhusvej 107 - 5270 Odense N

Kontakt: Michael Krassel - mikra@odense.dk  - 21 78 52 02

 

Fritidsbutikken

Vollsmose Allé 20 - 5240 Odense NØ - 63 75 08 50

Kontakt: Rune Andersen - runan@odense.dk - 41121598

 

Grejbank Fyn og Fjordens dag

Skibhusvej 388, 5000 Odense C - 63 75 68 15 og 63 75 68 08

Kontakt: Vagn Sørensen - vagas@odense.dk  - 30 60 19 62

 

Ungdomscenter Camp U

Vollsmose Allé 20 - 5240 Odense NØ - 63 75 23 62

Kontakt: Lene Vahl-Møller - lva@odense.dk  - 40 33 18 63

 

Ungdomscenter Hjallese

Solbærvej 5 - 5260 Odense S - 63 75 15 99

Kontakt: Nazim Gürkan - nazg@odense.dk  - 24 85 62 85

 

Ungdomscenter Højstrup

Rismarksvej 80 - 5200 Odense V - 63 75 57 66 

Kontakt: Erling Janum - eja@odense.dk  - 24 26 31 92

 

Ungdomscenter Kroggård

Smedebakken 24 - 5270 Odense N - 63 75 57 87

Kontakt: Sanne Hansen - sblh@odense.dk  - 29 29 57 58

 

Ungdomscenter Rosengård

Ørbækvej 42 - 5220 Odense SØ - 63 75 90 23

Kontakt: Anne Liff Rasmussen - anlr@odense.dk  - 40 28 90 23

 

Ungdomscenter Skibhus

Victoriagade 33 - 5000 Odense C - 63 75 23 64

Kontakt: Sanne Hansen - sblh@odense.dk  - 29 29 57 58

 

Ungdomscenter Spillestedet

Filosofgangen 19A - 5000 Odense C - 63 75 80 27

Kontakt: Anders Pedersen - andp@odense.dk  - 29 79 71 48

 

Ungdomscenter Tornbjerg

Niels Bohrs Allé 210 - 5220 Odense SØ - 63 75 68 35

Kontakt: Kirsten Wermuth Jensen - kwj@odense.dk  - 21 17 38 46

 

Ungdomscenter Østre Plads

Danmarksgade 10D - 5000 Odense C - 63 75 23 63

Kontakt: Tahir Canbek - tc@odense.dk  - 20 23 05 84

 

Ungdomscenter SydVest

Bergendahls Alle 25 - 5250 Odense SV

Kontakt: Anders Pedersen - andp@odense.dk - 29 79 71 48

 

Ungdomshuset

Nørregade 60 - 5000 Odense C - 63 75 68 20

Kontakt: Karsten Damgaard - kada@odense.dk - 29 10 71 24

 

UC Aktivitetssted Agedrup 

Agedruphallens cafeteria, Brolandvej 16, 5320 Agedrup

Kontakt: Lene Vahl-Møller - lva@odense.dk - 40 33 18 63

 

UC Aktivitetssted Fraugde

Fraugde Fritidscenter, Stat-Ene-Vej 18, 5220 Odense SØ

Kontakt: Kirsten Wermuth Jensen - kwj@odense.dk  - 21 17 38 46

 

UC Aktivitetssted Højby

Højby Hallen, Nørrelunden 20, 5260 Højby

Kontakt: Nazim Gürkan - nazg@odense.dk - 24 85 62 85

 

UC Aktivitetssted Korup

Korup Skole, Præstevej 2, 5210 Odense

Kontakt: Erling Janum - eja@odense.dk - 24 26 31 92

 

UC Aktivitetssted Lumby

Lumby Skole, Harlekinvej 74, 5270 Odense N

Kontakt: Tahir Canbek - tc@odense.dk - 20 23 05 84

 

UC Aktivitetssted Rasmus Rask

Rasmus Rask skolen, Brændekildevej 30, 5250 Odense SV

Kontakt: Anders D. Petersen - andp@odense.dk - 29 79 71 48

 

UC Aktivitetssted Skt. Klemens

Skt Klemens skolen, Dahlsvej 1, 5260 Odense S

Kontakt: Nazim Gürkan - nazg@odense.dk  - 24 85 62 85

 

UC Aktivitetssted Spurvelund

Spurvelundskolen, Spurvelundsvej 16, 5270 Odense N

Kontakt: Tahir Canbek - tc@odense.dk - 20 23 05 84

 

UC Aktivitetssted Stige

Stige skole, Stige vej - 5270 Odense N

Kontakt: Tahir Canbek - tc@odense.dk - 20 23 05 84

 

UC Aktivitetssted Ubberud

Ubberud Skole, Ubberudvej 30, 5491 Blommenslyst

Kontakt: Erling Janum - eja@odense.dk  - 24 26 31 92



Senest opdateret 06.10.2020 08:55 af CAMR

Apricore logo