Kontaktoplysninger

FRITIDSVEJLEDERE UDEN GRÆNSER

Agedrup og Odinskolen:

Charlotte Mai Hede: cmhed@odense.dk - 30 66 18 27

 

Seden, Sct. Hans og Risingskolen:

Anne Juul Pedersen: ajp@odense.dk - 30 60 18 42

 

Odinskolen, Lumby, Stige og Søhusskolen:

Abdel-Salam Issa Al-Ahmad: abdia@odense.dk - 40 26 99 84

 

Kroggaard, Næsby og Spurvelundsskolen:

Pia Mertov: pgume@odense.dk - 51 44 57 14

 

Vestre, Sanderum, Tingløkke, Højme og Korup Skole:

Thomas Bjørklund Steen: tbst@odense.dk - 30 69 40 46

 

Åløkke, Provstegård, Ubberud, Paarup, Tarup og Rasmus Rask Skolen:

Perivan Khalaf: pekha@odense.dk - 61 61 15 97

 

Hunderup, Hjallese, Skt. Klemens, Højby og Dalumskolen:

Gloria Nielsen: gvnie@odense.dk – 24 66 29 49

 

Rosengård, Ejerslykke, Munkebjerg, Holluf Pile og Tingkærskolen:

Haydar Aydin: hay@odense.dk – 29 42 77 71

 

 


Hvis barnet/den unge er tilknyttet et andet kommunalt
undervisningstilbud end ovennævnte
eller hvis du har andre henvendelser vedr. indsatsen:

Rune Andersen – Områdeleder

E-mail: runan@odense.dk

Mobil: 41 12 15 98

FRITIDSVEJLEDERE

 

Dalum:

Vibeke Feldt: vf@odense.dk
Brian Nykjær: bnyk@odense.dk

Ejerslykkeskolen:

Patrick By: ppbyd@odense.dk

 

Hjallese:

Trine Julie Køhler: trjko@odense.dk 
Archi Mahvashi: arcma@odense.dk 

 

Holluf Pile:

Martin Slothuus Nordsof: mskn@odense.dk

Jil Andreasen: lilan@odense.dk

 

Hunderupskolen:

Cindie Aaskov: cinaa@odense.dk 

Højby:
Stefan Petersen: stefp@odense.dk 
Sara Murshed: sarmu@odense.dk 

 

Højme:

Sara Nielsen: sniel@odense.dk 

Anders Banke Sjøberg: andbs@odense.dk 

Korup Skole:

Teis Holmsted Jensen: tehj@odense.dk

Kroggårdsskolen: 

Sine Olander: sioan@odense.dk 

Lumbyskolen:

Munkebjerg:

Cindie Aaskov: cinaa@odense.dk 

Søren Scougaard Hansen: sscha@odense.dk

 

Næsby:

Anizette Sommerlund: anhso@odense.dk 

 

Odinskolen
Vinh Nguyen: qving@odense.dk
Bianca Giese: biagi@odense.dk 
Mette Hansen: mtth1@odense.dk 

 

Provstegårdskolen:

Teis Holmsted Jensen: tehj@odense.dk

Pårup:

Maria Juul Baasch: mbj@odense.dk

Risingskolen:
Mads Dilling: madel@odense.dk

Vivi Nielsen: vini@odense.dk

 

Rasmus Rask:

Jonas Rune Højgaard: jorho@odense.dk 

Rame Mahmud Juma: rammj@odense.dk 

 

Rosengårdskolen:

Nicolai H. Christensen: nhchr@odense.dk

Lauge Simonsen: lauss@odense.dk

Michael Hedegård: mica@odense.dk

 

Sanderum: 

Anders Romesh Jørgensen: anjr@odense.dk

Pernille Forbjerg Bøjsen: perfb@odense.dk 

 

Sct. Hans Skole:

Vivi Nielsen: vini@odense.dk 

Skt. Klemens:
Michelle L. Hansen: milha@odense.dk 
Jacob Peder Kaan Jensen: jpkj@odense.dk 

Spurvelundskolen:

Sandra Skou Højer: sansh@odense.dk 

 

Stigeskolen:

Bo Nielsen: bonie@odense.dk 

 

Søhus:

Thomas Jensen: thaj@odense.dk 
Bo Nielsen: bonie@odense.dk 


Tarup:
Mark Nim Rushton: manru@odense.dk

 

Tingkærskolen:

Anders Due Larsen: andl@odense.dk

Christina W. Norup: cwnor@odense.dk

 

Tingløkke:

Ayar Hama-Ali Hama-Morad: ayaha@odense.dk 


Ubberud:

Freja Camilla Greve Albrecht: fan@odense.dk

 

Vestre:

Ditte Judith Erlandsen: dijer@odense.dk

 

Åløkke:

Gitte Grøndahl: gig@odense.dk 



Senest opdateret 21.03.2022 13:28 af NAMOR

Apricore logo